Altun BAYRAM.18.11.2011

Site güzel emek verenleri tebrik ediyorum haberlerin altında birde yorum köşesi olsaydı insan sayın kaymakamımıza daha çabuk ulaşa bilirdi.

Altun BAYRAM.24.10.2011

Güzel bir site biz gurbetcilerimize ilçemizi takip olanağı sunuyor bunun yanında sayın kaymakam beyin yaptığı çalışmalar ziyaretler ve köyler hakkında bizde bilgi ediniyoruz. saygılarımla.

Coşkun SOYSAL.13.08.2011

Sayın Kaymakamımız akkuş ilçemiz ceyhanlı köyümüz güdürgen altı mahallemizde bulunan baba ocağımız bulunmakda topraklarımıza evimize yerimize yurdumuza yıllardır yolumuz olmadığından ancak eşşeklerle katırlarla yükümüzü taşıyabiliyoruz gidibileceğimiz yaya yolumuz dahil bulunmamakdadır meyvalı köyü yommacık mahallesine yapacağınız yoldan yararlanmamız mümkün oranın devamından ulaşım en doğal en kolay en ekonomik yöntem olacakdır.Kapımız bacamız kitli köyümüze ev yapdırmak istiyoruz fakat bu mümkün değil yolumuz yok sizden ricam köyümüze gidilip durumumuzu yerinde görmenizi köy muhtarı muammer altunoğlundan bilgi almanızı ve gereğinin yapılmasını arz ve taleb eder durumun tarafımıza bildirilmesini rica ederim.

(2012 yılı KÖYDES Projesi kapsamında Ceyhanlı Köyü Güdürgen Mahalle yolunun onarım ve stabilize kaplama işi tamamlanmıştır.)

Fazlı ÇAYIROĞLU.21.08.2010

Ben istanbul da yaşamını sürdüren gurbetçiyim.Kaymakam beyin çalışmalarını yakından takip ediyorum.Örneğin Akkuş Salman gurup yolu beni çok ilgilendiriyor.Ancak sitenizde Kaymakam beyi taktir edecek ziyaretci defterine rastlamadım yada bulamadım.Eski Kaymakamlarımızdan Ozan BALCI beyin şu an görev yeri Birecık kaymakamlığı sitesinde bu farkı gördüm.Yazı işleri müdürüm Fahrettin beyede selamlar.Saygılarımla.